Ognisko w Zielonej Górze – Dom Rekolekcyjny EMAUS, ul. Aliny 7

Dom Rekolekcyjny Emaus
Dom Rekolekcyjny "Emaus" przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Aliny 5. Spotkania Ogniska w ostatnie soboty miesiąca rozpoczyna Msza św. o g. 18.00.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Damian Kołodziej. Mapka - dojście do Emaus z Kościoła (aby powiększyć obraz, kliknij zdjęcie).
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

6 września br. wybraliśmy się do położonego kilkadziesiąt km od Zielonej Góry Polkowic, by wspólnie z Anią z Lubina i Sebastianem z Pszczyny i Januszem uczestniczyć w „Niedzieli Sycharowskiej”. Założeniem tego dzieła jest dzielenie się swoim świadectwem życia z parafianami.

Sprawczynią tego pięknego dzieła w Polkowicach była Ania i Sebastian, który podczas każdej Mszy św. w kościele pw. Św. Michała Archanioła i  pw. Św. Barbary mówił o swoim życiu, kryzysach i miłości do Boga dzięki której ma siłę pokonywać trudności życia i stawać się lepszym człowiekiem.

My upatrzyliśmy sobie rolę „pomocową” w tym przedsięwzięciu. na stoisku Rozdawanie broszur i rozmowy z osobami odwiedzającymi stoisko z książkami o tematyce rodzinnej.

Dziękujemy Ani, Sebastianowi, Januszowi i ks. Jarosławowi Święcickiemu za wspólnie spędzony czas.

 

Kronika