Ognisko w Zielonej Górze – Dom Rekolekcyjny EMAUS, ul. Aliny 7

Dom Rekolekcyjny Emaus
Dom Rekolekcyjny "Emaus" przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Aliny 5. Spotkania Ogniska w ostatnie soboty miesiąca rozpoczyna Msza św. o g. 18.00.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Damian Kołodziej. Mapka - dojście do Emaus z Kościoła (aby powiększyć obraz, kliknij zdjęcie).
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Czas wakacji nie jest czasem odpoczynku od Boga, a może być czasem bliższego poznania i zawierzenia Jezusowi, że wie co robi – Jezu Twoja, nie moja wola….

Wczorajsze spotkanie było właśnie takim czasem, spotkania Boga w drugiej osobie. Pomimo wakacji na spotkanie przyszło bardzo dużo osób, odwiedził nas również proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża św. w której mamy spotkania. Podzielił się z nami swoją drogą życia i przedstawił piękne świadectwo jednego parafianina, które wpisuje się w drogę, którą każdy z nas wypełnia.

Nasza wspólnota to nie tylko jedno spotkanie w miesiącu, to wspólnota osób, to pewność, że nie jesteś sam/sama na tym świecie z problemami, to radość spotkania na ulicy osób ze wspólnoty, to siła płynąca od każdego dla każdego.

Zapraszamy wszystkich na następne wakacyjne spotkanie wspólnoty – 26 sierpnia 2017 r.

 

 

Kronika